top of page

Renkli Yılbaşı

Güncelleme tarihi: 6 Haz 2023


Bizi yeni gerçekliğimizle yüzleşmeye teşvik eden ve eğlenceli enerjileri ile bizi aydınlatan renkler.Bu genç tarz, neşeli ve canlı renklerle iyimser bir bakış açısı yaratıyor.

Hayatlarımızdaki neşeyi ve seyahat ve özgürlük hakkındaki mutlu düşünceleri geri getirmek.Çarpıcı renkler pastel tonlarla mekanınıza biraz eğlence katmaya ne dersiniz? Biraz sınırların dışına çıkarak çocuksu enerjiler ile yeni yılın pozitif hislerini mekana taşıyın.Canlı renkleri yılbaşı dekorasyonunda kullanırken renk dengesini kurmanız çok önemli. Bunun için kendinize baz bir nötr ton seçin, örneğin siyah üzerine canlı renkleri kullanın gri ya da beyaz.Bu temayı en çok kindercore ya da memphis tarzı ile yakıştırıyoruz. Bu tarzları incelemek için buraya göz atın.Farklı renklerin farklı psikolojik etkileri vardır. Örneğin, belirli turuncu ve sarı tonları sizi acıktırabilirken, maviler tam tersi etkiye sahip olabilir ve sinirlerinizi yatıştırabilir. Aynı şey yeşilin çoğu tonu için de geçerlidir. Herhangi bir mekan için bir renk düzeni seçmeden önce, renk terapisi videomuzu izleyin ve bu renklerin sizi nasıl hissettirebileceğini öğrenin.


Biraz çılgın biraz retro ve heyecanlı bir mekan mı yaratmak istiyorsunuz? Bizimle tasarlamak için başvurun!


Bu yazı size yararlı oldu mu? Daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz;


Daha fazla bilgi ve güncel paylaşımlar için Therapinterior instagram sayfası nı takip edin!


Bizim önerilerimizle tasarladığınız mekanları @therapinterior tagini kullanarak bize bildirin görmekten ve paylaşmaktan mutluluk duyarız!En yakın zamanda geri dönüş yapacağız.

O zamana kadar sevgiyle kalın..


Bunlar ilginizi çekebilir;


コメント


bottom of page