top of page

Yıl: 2023
Konum:Londra
Konut Projesi

Sürekli gelişen iç tasarım ortamında, klasik ve çağdaş tarzların yan yana gelmesi çoğu zaman yenilikçi ve büyüleyici sonuçlara yol açmaktadır. Art Deco ve Hausmann tasarım öğelerinin çarpıcı birleşimiyle dikkatleri üzerine çeken bu proje yalnızca modern yaşam standartlarını karşılamakla kalmayıp aynı zamanda şehrin mimari mirasına da saygı gösteren alanlar yaratma konusundaki kararlılıklarını yansıtıyor. 

0_0.webp

Yıl: 2023
Konum:İstanbul
Konut Projesi

Yaprakların dinlendirici fısıltılarının kuşların melodik cıvıltılarıyla harmanlandığı yemyeşil bir ormanın kalbinde eşi benzeri olmayan lüks bir ev duruyor. Therapinterior, doğayı modern lüksle kusursuz bir şekilde bütünleştiren muhteşem bir cenneti ustalıkla yarattı. Bu dikkat çekici proje, geri dönüştürülmüş metal malzemeler, reçine, pirinç patina, çağdaş mobilyalar ve hayranlık uyandıran orman manzaralarının benzersiz bir birleşimini sergiliyor. Bu olağanüstü yaratılışın detaylarına gelin birlikte bakalım.

mattisse_sleath_take_a_close_up_photo_of_a_furniture_design_an__488a0609-f188-48cc-a97b-14

Oasis

Yıl: 2023
Konum: Rusya
Konut Projesi

Monolitik tasarım prensibi çerçevesinde, ham mimari detayları, sofistike tasarım ürünleriyle birleştiren bu mekan, toprak tonlarının yoğunluklu olarak kullanıldığı, doğal malzemeler, el yapımı sanatsal ürünler ve teknolojinin fonksiyonelliğini tasarımla bütünleştiriyor.

wabi sabi interior design with raw materials and luxury sophisticated furnitures
wabi sabi interior design with raw materials and luxury sophisticated furnitures

Wabi Sabi House

Yıl: 2023
Konum: Londra
Konut Projesi

Londra'da  yer alan, geniş oturum alanına sahip bu daire, oturma odası, bekleme alanı, yemek odası ve iki yatak odasından oluşmaktadır. Daire Londra şehir manzarasını kesintisiz seyit imkanı sunan bir mimariye sahip olmasının yanısıra, doğal malzemeler ve wabi sabi yaklaşımıyla tasarlanmış iç mekan detaylarıyla şehrin ortasında eşsiz bir dinlenme alanı yaratıyor.

luxury wabi sabi house in london

Loft House

Yıl: 2023
Konum: Istanbul
Konut Projesi

Sarıyer'de yer alan, müstakil bahçeli bu konut projesi, oturma odası, bekleme alanı, yemek odası, kitaplık ve üç yatak odasından oluşmaktadır. Ev muhteşem orman manzarasından cephe alan geniş pencereleri, modern ve çağdaş mobilyalarıyla ferah ve dingin bir ortam sunuyor.

luxury loft house in forest with contemporary interior design

Auvergne Hillside House

Yıl: 2023
Konum:Auvergne, Fransa
Konut Projesi

Bu proje Therapinterior'ın farklı kültürlerin felsefelerini birleştiren yenilikçi, çağdaş ve işlevsel yaklaşımıyla tasarlandı. Açık bir yerleşim planına sahip olan mekanın tamamında mahremiyet duygusu mükemmel bir şekilde organize edilmiştir. Mimarlarımız, uzay terapistlerimiz ve çağdaş sanatçılarımızın işbirliğiyle oluşturulan bu alan, doğanın güçlü ve dingin enerjisini zarif ve büyüleyici bir şekilde hissetmenizi sağlıyor.

01_ENTRANCE_3.jpg

Maison Voltaire

Yıl: 2022
Konum: Paris
Konaklama Projesi

Voltaire Bulvarı'nda yer alan bu daire, bekleme alanı, iki oturma odası, yemek odası, kitaplık ve dört yatak odasından oluşmaktadır. Daire, Paris'in muhteşem manzarasına karşı fonksiyonel ve şık bir alan yaratıyor.

luxury contemporary interior design located in Paris
luxury contemporary dining room interior design located in Paris
HOTEL TRANQUILLITY

Yıl: 2022
Konum: Ibiza
Konaklama Projesi

Retro modern tarzda tasarlanan bu otelde enerji ve dinginliği bir araya getiren fonksiyonel mekanlar yaratıldı. Organik formlardaki heykelsi mobilyalar, metal detaylar. ve sıcak tonlardaki farklı desenlerdeki kumaşlar ile İbiza'nın dinamizmi, mistik ve lüks ruhu yansıtılmak istenmiştir.

hotel lobby lounge area that designed contemporary maximalist style. Rattan chaise lounge, natural gem wall art, tropic plants
tropical nature, hotel terrace, outdoor lounge area design, sculptural coffee table, luxury seating design, luxury orange fabric sofa
luxury private villa design in a amazing forest, dark wood ceiling covering, chaise lounge, pool design, luxury hotel interior design
Hotel Restaurant

Hotel Tranquillity Restaurant

Yıl: 2022
Konum: Ibiza
Konaklama & Restaurant

Bekleme alanının yanı sıra restoran ve bar alanı olarak kullanılan bu bölümün her köşesi özel olarak tasarlanmıştır. Oturma gruplarında fonksiyonellik ve konfor ön planda tutulmuştur. Tüm mobilyalar, ergonomi standartları dikkate alınarak, mekana özgü çağdaş ve alışılmışın dışında bir dille tasarlanmıştır.

striking white contemporary off white sofa, luxury and comfortable seating, brass detailed sculptural side table, sculptural armchair, tropic plants, luxury restaurant design, interior design project, ibiza interior design
luxury restaurant design ibiza, mosaic wall covering, brass sculptural lighting, abstract green and azul blue wall art, tropical plants, tropical palms, wallnut wall covering, dark green velvet seating
luxury restaurant design ibiza, mosaic wall covering, brass sculptural lighting, abstract green and azul blue wall art, tropical plants, tropical palms, wallnut wall covering, dark green velvet seating
INFINITY HOUSE

Infinity House

Yıl: 2022
Konum: Provence Côte d'Azur, France
Konut Projesi


 

Peymeinade'nin muhteşem manzarası ve derinliği evin içinde hissediliyor. Minimal formları retro ve vintage öğelerle buluşturan bu tasarımda peyzaj ve konumlandırma önemli bir yer tutuyor. Projeye adını veren sonsuzluk havuzu salon ve terasta birleştirici unsur olarak tasarlanmış. Bu havuz ile manzara kesintisiz ve zengin hissedilmektedir.

interior design with a stunning infinity pool reflection of the mountains.
contemporary artwork and the retro themed camaleonda sofa in orange colour gives a live energy to this minimal modern styled interior space
the grand piano stands in this modern minimal styled dinning room. pool and peymenaide landscape view enchants the place
the cozy bed with linen textured rug
infinity pool, pool lounge area, design architectural structure in natural landscape, concrete stairs, zen garden, bonsai tree, a modern building designed with concrete and glass details
MYSTIC HOUSE

Yıl: 2022
Konum: Ibiza
Konut Projesi

Yaklaşık 340 metrekare alana sahip olan bu ev, İbiza golf sahasına karşı muhteşem bir doğanın içinde yer alıyor. Bu tasarımda her alanda gizemli detaylar işlendi. Doğal etkiyi yansıtan malzemeler çağdaş bir şekilde yorumlanmıştır.
Zemin kattaki oturma odası havuzlu terasa açılmaktadır. Üst katta özel banyolu ve özel teraslı ebeveyn ve misafir yatak odaları bulunmaktadır. Çalışan için ayrı bir bina ve iki binayı birbirine bağlayan bir veranda bulunmaktadır. Bohem tarzın rahatlığı ile minimalin fonksiyonelliğini aynı anda hissetmek isteyen ev sahipleri için son derece konforlu mobilyalar ve açık yerleşimler hazırlandı.

bohemian and modern designed roof garden and amazing tropical pool
Luxury living room interior design with dark walnut wood details.
luxury modern master bedroom design with dark wood wall coverings and hidden cabinets.
Luxury dining room interior design with dark walnut wood details.
Boho bedroom design with concrete ceiling, dark walnut flooring and wicker cabinet details.
This house, which has an area of approximately 340 square meters, is located in a magnificent nature against the Ibiza golf course.

Guest Bedroom

Pool area

VINEYARD HOUSE

Yıl: 2022
Konum: Lunghezza, Castelverde, Roma
Konut Projesi

Tarihin ve doğanın derinliğini hissettiren bu mekan, mimari ve doğanın uyumunu kucaklamak için tasarlandı. Çağdaş ve geleneksel, rustik bir alanda bir araya geldi. Doğaya saygıyı ve doğanın dinginliğini hissettirmeyi amaçlayan bu mekanda konforlu mobilyalar, heykelsi objeler ve sanatsal ürünler bir arada kullanılıyor.

rustic interior design italian architecture

Living Area

modern and rustic detailed interior design, contemporary sculptural coffee table, stone walls, beautiful nature landscape, white cozy sofa

Living Area

dining area with living room, stone walls, brown glass side table, flowers in a black handmade sculptural vase

Dining Area

fireplace dining room living room interior design in a beautiful natüre
nature view luxury rustic interior design in rome

Dining Area 

contemporary wall sculpture on traditional stone wall

Living Room Art installations

Dining Area

MILLER HOUSE

Yıl: 2022
Konum: Waldbraun Bavaria, Munich
Konut Projesi

Bu modern orman evinde ferah ve kullanışlı alanlar yaratılması amaçlandı. Koyu ahşap tonları ve nötr tonlarla kontrast yaratılarak bejin soft tonları ile geçiş sağlanmıştır. Yaşam alanına hizmet veren mini bar, tesisat bağlantısı için mutfak ile aynı eksende konumlanmıştır. Yemek alanında kullanılan masada cam ve doğal taş malzemeler minimal tarzda kullanılırken, sandalyelerde sıcak kahve tonlarında çizgili kumaşlar tercih edilerek mekana retro bir hava kazandırılmıştır.

modern interior design with forest view
wallnut and concrete detailed kitchenette,  luxury glass dining table
modern living room design, wallnut wall with enchanting forest view

Living Room

modern living room design, wallnut wall with enchanting forest view

Bar Area

wallnut and concrete detailed kitchenette
wallnut and concrete detailed kitchenette

Bar Area

Bar Area

MA HOUSE

Ma House

Yıl: 2021
Konum: Newport Beach, California
Konut Projesi

Japonca Ma kavramı, yaşamın tüm yönleriyle ilgilidir. Zamanda bir duraklama, boşlukta bir aralık veya boşluk olarak tanımlanmıştır. Ma, enerji ve duygudan başka hiçbir şeyle dolu değil.
Zen felsefesinin ilkelerinden biri olan ma anlayışıyla tasarlanan bu ev, sahiplerine huzur ve sükunet veren, aynı zamanda doğayla şaşırtıcı açılardan buluşan, akışkan, izole alanlardan oluşuyor.
Tasarım tarzı olarak minimalist bir yaklaşımla ele alınan mekanda, çağdaş teknolojide üretilmiş doğal ve kendi kendini temizleyen malzemeler bir arada kullanıldı.
Wabi sabi tarzı sanatsal unsurlar, temiz ve dinlendirici çizgilerle mobilyalara eşlik eden organik formlara dahil edildi.

zen interior design, interior design in california, luxury interior design with zen garden, woman watching the sunset on the window, sculptural wall art, contemporary abstract lighting
palm trees, california interior design, woman walks at the terrace, luxury pool terrace design, linen luxury lounge chairs, pool lounge area
beautiful sunset, modern house exterior, palm trees on a beach, california architecture,  architectural design in new port beach, pool area design
luxury architectural residence building, palm trees, sunset on newport beach california, luxury pool design, abstract contemporary sculpture in pool area
comfortable luxury sofa, contemporary painting, beautiful sunset of newport beach california, travertine design coffee table, luxury minimal interior design
EXOTIC HOUSE

Yıl: 2021
Konum: Palma de Mallorca, Spain
Konut Projesi

Palmiye ağaçlarının gölgesinde huzurlu bir yer. Doğanın coşkusu ve toprağın dinginliği mekanın tarzına ve malzemelerine yansıtılmak istenmiştir.

modern and luxury architectural design in a tropical garden view
modern and luxury interior design in a tropical garden view
a woman stands in a modern and luxury pool and terrace design with a tropical garden view
STONE HOUSE

Yıl: 2021
Konum: Urla
Konut Projesi

Ege'nin eşsiz doğasını ve huzurlu iklimini yaşayan bu ev, ağırlıklı olarak Akdeniz tarzında tasarlanmıştır. Havuz bölümü, bahçedeki üzüm bağları arasında doğal malzemelerle lüks konfor sağlıyor. Giriş bölümünde ve evin tamamında geleneksel dokuyu hissettiren geniş metal çerçeveli camlar ile gün ışığının mekanda hissedilebilmesi sağlandı. Oturma odası, açık ve akıcı bir düzende düzenlenmiş, geleneksel malzemeler ve çağdaş formlardan yapılmış mobilyalardan oluşmaktadır. Renk şemasında doğal temayı takip eden krem ​​tonları ve toprak tonları kullanılarak yumuşak minimalizm hissi pekiştirildi.

stone house with beautiful aegean style pool in a large garden
contemporary living room design in a natural color scheme

Living Room

living room design in soft beige color scheme with a beautiful vineyard landscape

Living Room

dining room and kitchen design with cream beige color scheme, rustic minimal style

Kitchen | Dining Area

NORTHSIDE APARTMENT

Yıl: 2021
Konum: Beykoz
Konut Projesi

Bu dairede rahatlık duygusundan uzaklaşmadan her mekanda farklı bir tarzı yansıtan tasarımlar oluşturulmuştur. Oturma odası ve yemek alanında çağdaş, geleneksel ve minimalist tarz referans alınmıştır. Depolama, evin her odasında önemli bir yer tutar. Çalışma odasındaki 3 duvar gizli dolap ve raf olarak kullanılmıştır. Mutfak ve yatak odasında doğal tonlarda kullanışlı dolap sistemleri tasarlandı. Çocuk odasında terrazzo formunda duvar rafları ve aynı renk temasında mobilyalar tasarlandı.

bold minimal interior design with red sofa

Living Room

modern wall molding, luxury modern fireplace, interior design

Living Room

round shaped armchairs in luxury modern interior design

Living Room

red sofa in a luxury modern interior design
amorphous shaped mirror reflects the dining room
luxury modern living room inteiror design
striking red velvet sofa and contemporary moden interior design
tropical plants with modern fireplace
contemporary dining table with rustic seatings in kitchen

Kitchen

terazzo shelves and molding creates contemporary and soft balance in the hobby room

Hobby Room

The bedroom creates a spacious effect with its glass opening to the terrace.

Bedroom

By designing a sitting area in front of the window in the study room, the hyyge energy of this area was increased.

Office

SERENITY HOUSE

Yıl: 2021
Konum: Yalıkavak
Konut Projesi

Huzurlu ve ferah.. Lüks detaylar ve modern formlar eşsiz deniz manzarasıyla buluşuyor. 600 metrekarelik bu evin her noktasında zarafet ve minimalizm çalışıldı. Mekanın çağdaş sanat eserleri ile buluşma noktalarında anlamlı odaklar yaratıldı. Mekanda dinginlik sağlamak için toprak tonları kullanılmıştır.

lounge area presents spacious and luxury feeling with artistic and zen details.

Guest Area

this interior design provides luxury and cozy feeling with a beautiful sea view

Guest Area

lounge area presents spacious and luxury feeling with artistic and zen details.
dining area presents spacious and luxury feeling with artistic and zen details.
this interior design provides luxury and cozy feeling with a beautiful sea view
master bedroom has a wide nature view. In this room we designed a bar area and lounge area with functional and luxury details.
master bathroom designed according to zen philosophy
HILLSIDE

Yıl: 2020
Konum: Los Angeles
Konut Projesi

Kışkırtıcı bir doğada modern ve lüks bir yaşam. Gösterişten hoşlanmayan ev sahibi, malzeme seçiminde de lüks detayları görmek istemiş. Kontrast tonlar ve yoğun taş malzeme kullanımı ile güçlü bir etki yaratılmıştır.

PARISSIENNE

Yıl: 2020
Konut Projesi

Doku ve derinliği güçlü hissettiren detaylar. Geometrik formlar, mekan boyunca tüm yüzeylerde farklı derinliklerde vurgulanmıştır. Duvar kaplamalarındaki yoğun parisli detaylar, modern mobilyalarla dengeleniyor. Şömine bölümünde kullanılan eskitme ayna, mekanın karakterini ortaya çıkaran unsurlardan biridir.

parissienne interior design, modern mirror wall design, retro armchairs, green marble coffee table, artistic sculptures, los angeles interior design
parissienne interior design, modern mirror wall design, retro armchairs, green marble coffee table, artistic sculptures, los angeles interior design
parissienne interior design, modern mirror wall design, retro armchairs, green marble coffee table, artistic sculptures, los angeles interior design, modern fireplace
SWISS CHALET

Yıl: 2020
Konut Projesi

Geleneksel bir İsviçre dağ evinde, ormandaki sevimli küçük bir kulübenin tüm rahat cazibesini hemen anımsatan, farklı türde iç açıcı bir enerji vardır. Eğimli tavan çizgisi, ahşap konstrüksiyon, boyalı ve panjurlu pencereler veya mükemmel şekilde dikilmiş çiçekler olsun, bu tarz, çekiciliği ne olursa olsun, neredeyse nihai rustik tasarımı yansıtıyor.
Bu kez geleneksel kışlık malzemelerini koruyarak, modern formlar ve trendy tonlarla çağdaş bir yorum katmayı amaçladık. Simetri mekandaki düzen ve derinlik algısını güçlendirirken, sıcak tonlar samimi etkiyi arttırıyor.

retro modern interior design, snowy weather, mountain lanscape, terracotta wall sculpture, vintage mirror, retro lighting, traditional fireplace
retro modern interior design, snowy weather, mountain lanscape, terracotta wall sculpture, vintage mirror, retro lighting, traditional fireplace
retro modern interior design, snowy weather, mountain lanscape, terracotta wall sculpture

Dining Area

ZEN GARDEN HOTEL

Yıl: 2020
Konum: Yalıkavak, Muğla
Konut & Konaklama Projesi

Yapılı ve doğal ortamdaki huzuru bu mekanla bütünleşerek yaşamak için tasarlandı. Ofis ve özel yaşam alanları iki ayrı binada düzenlenmiştir. Ofis bölümünün önünde kum bahçesi ve tüm alanı çevreleyen koi gölü düzenlendi. Alan eğimli bir arazide yer aldığı için mekanda tasarlanan tüm zen öğelerini her adımda izleme imkanı sunan teraslar tasarlandı. Meditatif ve arındırıcı bir enerji ile tasarlanan bu mekan, zen tasarım ilkelerine tamamen sadık kalınmış, karşılama alanlarında çağdaş sanat eserleri ile şaşırtıcı odaklar yaratılmıştır.

gazebo, lounge area design with kitchenette in zen garden, koi pond

Private Area

dining area, lounge area design with kitchenette in zen garden, koi pond

Office Area

lounge area design with kitchenette in zen garden

Private Area

lounge area design with kitchenette in zen garden, koi pond

Office Area

FRENCH MODERN HOUSE

Yıl: 2020
Konum: Marmande, France
Konut Projesi

Vintage çağdaşla buluşuyor. Fransız tarzındaki bu mekanda mevcut dokuya uyumlu şömine, ayna ve kesonlar kullanılmıştır. Bu tarzın aksine temiz hatlara sahip çağdaş ve retro esintili mobilyalara yer verilerek şık bir mekan yaratılmıştır. Kırmızının toprak tonları, ahşap ve nötr renkler bu konseptin ana şemasını oluşturuyor.

parissienne interior , vintage mirror, red velvet sofa, round shaped travertine coffee table, white boucle armchair

Living Room

parissienne interior , vintage mirror, red velvet sofa, round shaped travertine coffee table, white boucle armchair

Living Room

parissienne interior, contemporary abstract wooden console, palm tree,  white boucle armchair

Living Room

white faux fur armchair, retro floor lamp, white rug, palm tree, interior design, sculptural tart art collection

Living Room

white faux fur sofa, retro table lamp, white rug, palm tree, interior design, sculptural tart art collection

Lounge Area

white faux fur sofa, retro table lamp, white rug, palm tree, interior design, sculptural tart art collection

Lounge Area

PINE HOUSE

Yıl: 2020
Konum: Holzkirchen, Almanya
Konut Projesi

İç mekanda, brütalist-modern bir etki için geleneksel orman evi malzemeleri, ahşap, doğal taş ve beton kullanılmıştır. Modern tarzda tasarlanan bu ev, eğimli araziye uyum sağlamak ve muhteşem doğa manzarasından her alanda faydalanmak için farklı kotlar arasında bağlantılar kurularak düzenlenmiştir.

SHIBUI HOUSE

Yıl: 2019
Konum: Cortina, Italy
Konut Projesi

Muhteşem dağ manzarasının yanında huzur ve sükunet veren sıra dışı detaylarla dolu bir mekan tasarımı. Mekanda kullanılan formlar tamamen organik hatlarda tasarlandı. Nötr tonlara eşlik eden sarı ve yeşil duvar heykelleri ile mekanda çarpıcı odaklar yaratıldı. Kumaşlar yumuşak dokulu kadife ve buklet olarak seçilmiştir. Misafir bekleme alanında tasarlanan taş sehpa, farklı yüksekliklerdeki organik formuyla mekanın öne çıkan unsurlarından biri.

cozy modern luxury winter house design, retro lighting, contemorary wall art, luxury interior design, snow landscape
cozy modern luxury winter house design, luxury interior design, snow landscape
minimal luxury winter house design, luxury interior design, snow landscape
minimal luxury winter house design, luxury interior design, snow landscape
red velvet sofa, minimal retro interior design

Retro Apartment
Residential Architecture
Living Room

apartment design in seafront view

Seaside Apartment
Residential Architecture
Living Room

Tasarım ekibimizle, mekanınızın tüm potansiyelini gerçekleştirmek için çalışıyoruz. Mimari, tasarım ve sanat alanlarında yüksek eğitim almış ekibimiz, mekanı global bir anlayışla bütünsel olarak tasarlamaktadır. İster bir odayı, ister tüm evinizi, içeride veya dışarıda yeniden hayal edin, vizyonunuzu hayata geçireceğiz. Bize bilgilerinizi bırakın, tasarımcılarımız 24 saat içinde sizinle iletişime geçecektir.

bottom of page