top of page
loft house, ormanada, zekeriyaköy interior design,Luxury interior design, forest view, velvet sofa, abstract geometric textured fabrics, luxury brass sculpture, indoor plants, modern lighting , led wall lighting, contemporary wall art, living room design, dining room design, ceramic wall art, contemporary furniture design, marble wall covering, brass details

PROJE: KONUT
KONUM:  SARIYER, ISTANBUL

Luxury interior design,  ormanada, zekeriyaköy interior design, forest view, velvet sofa, abstract geometric textured fabrics, luxury brass sculpture, indoor plants, modern lighting , led wall lighting, contemporary wall art, living room design, dining room design, ceramic wall art, contemporary furniture design

Zemin kata adım attığınızda, büyük pencerelerden sızan doğal ışıkla yıkanan geniş oturma odası karşılıyor sizi. İç mekan, çevredeki ormanla bağlantıyı güçlendiren yumuşak toprak tonlarıyla nötr bir renk paletine sahip. 

Yemyeşil bir ormanın içinde yer alan ve geniş pencereleriyle çarpıcı panoramik manzaralar sunan bir çatı katı binasının zarif iç mekanına hoş geldiniz. Bu çağdaş tarzdaki mekan, özel tasarım mobilyalar ve lüks ayrıntılarla özenle tasarlanmış olup, doğa ve modernliğin uyumlu bir karışımını sergiliyor. Bu büyüleyici sığınaktaki çeşitli alanları keşfedelim.

ormanada, zekeriyaköy interior design,Luxury interior design, forest view, velvet sofa, abstract geometric textured fabrics, luxury brass sculpture, indoor plants, modern lighting , led wall lighting, contemporary wall art
Luxury interior design, ormanada, zekeriyaköy interior design,forest view, velvet sofa, abstract geometric textured fabrics, luxury brass sculpture, indoor plants, modern lighting, concrete stairs, sculptural brass coffee table, antrachite velvet armchair, cow textured fabric stool, luxury interior designer

Oturma odası, rahatlık ve stil yayan kadife, özel yapım oturma düzenine sahiptir. Doğal ortamla uyumlu lüks kumaşlarla kaplanmış gösterişli kanepelere ve koltuklara gömülün. Cam ve bronz detaylı heykelsi hatlara sahip sehpa, sanatsal estetiği tamamlayan bir merkez görevi görüyor.

Oturma odasının bitişiğinde, dinlenmeden lezzetlere kusursuz bir geçiş sunan yemek alanı sizi bekliyor. Net hatlar ve mükemmel işçilikle tasarlanan mermer ve bronz detaylı yemek masası odak noktası oluşturuyor. Rahatlık ve görsel çekicilik sağlamak için titizlikle metal ve kadife ile döşenmiş sandalyeler masayı çevreliyor. 

Luxury interior design, ormanada, zekeriyaköy, zekeriyaköy interior designer, forest view, velvet sofa, abstract geometric textured fabrics, luxury brass sculpture, indoor plants, modern lighting
Throughout the loft, attention to detail is paramount. Luxury finishes, such as marble countertops, polished hardwood flooring, and high-end fixtures, further elevate the space. Thoughtfully placed accent lighting highlights architectural features and adds a warm glow to the ambiance during the evenings.

İç mekan boyunca, detaylar özenle çalışıldı. Stratejik olarak yerleştirilmiş özel aydınlatma armatürleri, modern bir zarafet dokunuşu eklerken alanı aydınlatıyor. Doğadan ilham alan çağdaş sanat eserleri ve dekoratif unsurlar duvarları süsleyerek iç ortamı çevredeki orman manzarasıyla daha da uyumlu hale getiriyor.

Located in the Sarıyer Forests, carefully designed by Therapinterior, this place offers a fascinating blend of contemporary style, custom-designed furniture and luxurious details. Large windows frame breathtaking views and seamlessly integrate the beauty of nature with the modernity of the interior. Whether you are relaxing in the living room, savoring delicacies in the dining area or getting inspired in your home office, this haven invites you to immerse yourself in a world of serenity and refinement.

Therapinterior'un özenle tasarladığı bu mekan, çağdaş tarz, özel tasrım mobilyalar ve lüks detayların büyüleyici bir karışımını sunuyor. Büyük pencereler nefes kesen manzaraları çerçeveliyor ve doğanın güzelliğini iç mekanın modernliğiyle kesintisiz bir şekilde bütünleştiriyor. İster oturma odasında dinlenin, ister yemek alanında lezzetlerin tadına varın, ister ev ofisinizde ilham alın, bu sığınak sizi dinginlik ve incelik dolu bir dünyaya kaptırmaya davet ediyor.

bottom of page