top of page
beyaz yuvarlak.jpg

TRANQUILLITY RESTAURANT

PROJE: TİCARİ
KONUM: IBIZA, SPAIN

DİKEY1.jpg

Restoran üç ayrı oturma düzeni ile tasarlanmıştır. Bir bölüm küçük oturma grupları için, orta bölüm büyük yemek grupları için, bir bölüm ise büyük gruplar için salon oturum düzenindedir. Duvar kaplamalarında ahşap, mozaik ve doğal taş kullanılmıştır. Zemin kaplamasında aynı ışık tonlarında iki farklı desene sahip doğal taşlar farklı yönlere bakacak şekilde pirinç çıtalarla ayrılmış şekilde yerleştirilmiştir.

03.jpg

Özel oda tasarımında çok işlevli bir yaklaşım izlendi. Ferah, eşsiz, meditatif ve lüks bir mekan, birden fazla fonksiyon tek bir ünitede yaratıldı. Genelde ceviz ağacı ve doğal taş malzemeler ağırlıklı olarak kullanılmıştır. Gizli kapak ve dolaplar ve tek hat üzerinde çalışan cam kapılar ile mekanın süreklilik algısı artırılmıştır.

DİKEY8.png
1.jpg
DİKEY5.png

Tüm alanlarda kullanılan duvar heykelleri Tart Contemporary tasarımlarıdır. Otel bekleme alanı ve restoran için özel olarak tasarlanan mobilyalar, geometrik-organik, çağdaş-tarihi dokuyu sezgisel olarak bir araya getirerek tasarlanmış ve mekanda konumlandırılmıştır.

DİKEY7.png
04.jpg

Tüm alanlarda sofistike detaylarda çiçek tarhları ile tropik bitkiler heykelsi bir tarzda kullanılarak doğal ve dramatik bir etki yaratılmıştır.

2_Scene 7.Denoiser.png
bottom of page