top of page
the stunning red sofa and the reflection of the abstract entrance lighting at the mirror

İyi Feng Shui ev düzeni yaşam tarzı ve sağlık üzerinde önemli bir etkiye sahiptir, zenginlik için Feng Shui'nin ev içinde olduğu uyumlu dış ve iç tasarım yaratır. Keyifli ve iyi dengelenmiş bir ortam tasarlamak ve yaşam alanını düzgün bir şekilde organize etmek iyi şans, refah ve sağlık çekecektir.

Herhangi bir tarzda mükemmel feng shui dekoruna sahip olabilirsiniz, çünkü özetle, feng shui dekorasyonu, bir evin belirli alanlarında hangi renklerin, şekillerin, resimlerin ve belirli dekor öğelerinin kullanılacağını tam olarak bildiğiniz anlamına gelir.

Profesyonel mimari bakış açımız ve Feng Shui bilgimiz ile, mekânın görsel enerjisini bozmadan, herhangi bir tarzda ve herhangi bir alanda iyi bir Feng Shui'ye sahip olabilirsiniz. Sadece bize bilgi bilgilerinizi gönderin ve odaklanmak istediğiniz konuyu seçin (sevgi, sağlık vb.)

the architects hand on the architectural drawings of the design project
a girl standing on concrete stairs with a beautiful zen garden view

Mekanın algınıza, enerjinize, psikolojinize ve dolayısıyla hayatınıza etkisi yadsınamaz bir gerçektir. Bu nedenle mekanı yalnızca estetik ya da işlevsel olarak düşünmektense, yarattığı hissiyat bağlamında ele almak faydalı bir yaklaşım olacaktır. Japon yaşam felsefeleri “ZEN”, WABİ- SABİ, KANSO ve FUSUI'ye göre mekana modernize edilerek uyarlanmasının, hayatınızda ne derece etkili olabileceğini gözlemleyebilirsiniz.

Mekanınızın yönünü ve bilgilerini bize yönlendirin, mekanınızı ZEN'e göre tasarlayalım.

a girl standing on concrete stairs with a beautiful zen garden view
FENG SHUI
ZEN
wabi sabi living room and dining room design in ibiza, with its rattan pouffs and dark wood ceiling coverings.

Antik Hindistan'da mimari ve inşaat prensiplerini belirleyen bilim dalı olan Vastu Shastra, insanın, doğa ve enerjilerle uyumunu, sanat, bilim, astronomi ve astrolojiyi referans alarak dengelemeyi amaçlamaktadır.

Bir mekanın bir anlamlı hale gelmesi için, doğru türde enerjiyi yayması gereklidir. Vastu Shastra'ya göre, her mekan kendi enerji tipolojisiyle birlikte oluşur. Bir mekanda bulunan kişi, belirli bir enerji alanının etkisiyle var olur ve bu enerji alanı onun tüm hayatını yönlendirir. Bu nedenle, Vastu'nun iyileştirme sanatı sayesinde, pozitif ve iyi hisler uyandıran mekanlar yaratmak mümkün. 

wabi sabi living room and dining room design in ibiza, with its rattan pouffs and dark wood ceiling coverings.
VASTU SHASTRA
modern japandi interior design with a beautiful mountain view in winter

Mekanınız yorucu ve ağır bir hale mi gelmeye başladı?

Sade ve öz bir yaşamı hayatınıza çekmek istiyorsanız, iskandinav yaşam felsefesini hayatınıza katma sizi mutlu edecektir.

Lagom ve hygge ile rahatlayarak, sıcak, huzurlu ve sade bir hayatı kendinize çekebilirsiniz.

Lagom ve Hygge mekan tasarımının ötesinde, iskandinav kültürlerine göre yaşamınızı yönlendiren bir bakış açısıdır. Gelin siz tüm hayatınızı tasarlarken, biz de mekanınızı da bu felselelere göre tasarlayalım.

a view from mirror of luxury modern apartment design
SCANDI
terracotta shelves design by therapinterior, creates a happy and live energy with its soft natural color scheme

Yaşadığınız mekanda tercih ettiğiniz renkler kişiliğinizin doğrudan yansımasıdır. Çoğumuz dekorasyonda kullandığımız renkleri düşünmek için çok fazla zaman harcamazken, renkler ruh halimizi, duygularımızı, hareket ve düşüncelerimizi her an etkiler. Kişiliğinizi yansıtan ve size doğru etki yaratmasını istediğiniz tonları seçerek, mekanla uyum içinde bir araya getirmek, hayatınızda muhteşem değişimler yaratacaktır.

The choice of color scheme directs the psychology of people living in the house.
CHROMOTHERAPY

Tasarım ekibimizle, mekanınızın tüm potansiyelini gerçekleştirmek için çalışıyoruz. Mimari, tasarım ve sanat alanlarında yüksek eğitim almış ekibimiz, mekanı global bir anlayışla bütünsel olarak tasarlamaktadır. İster bir odayı, ister tüm evinizi, içeride veya dışarıda yeniden hayal edin, vizyonunuzu hayata geçireceğiz. Bize bilgilerinizi bırakın, tasarımcılarımız 24 saat içinde sizinle iletişime geçecektir.

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
bottom of page