top of page
wabi sabi living room and dining room design in ibiza, with its rattan pouffs and dark wood ceiling coverings.

Antik Hindistan'da mimari ve inşaat prensiplerini belirleyen bilim dalı olan Vastu Shastra, insanın, doğa ve enerjilerle uyumunu, sanat, bilim, astronomi ve astrolojiyi referans alarak dengelemeyi amaçlamaktadır.

Bir mekanın bir anlamlı hale gelmesi için, doğru türde enerjiyi yayması gereklidir. Vastu Shastra'ya göre, her mekan kendi enerji tipolojisiyle birlikte oluşur. Bir mekanda bulunan kişi, belirli bir enerji alanının etkisiyle var olur ve bu enerji alanı onun tüm hayatını yönlendirir. Bu nedenle, Vastu'nun iyileştirme sanatı sayesinde, pozitif ve iyi hisler uyandıran mekanlar yaratmak mümkün. 

wabi sabi themed bedroom design in ibiza, has dark wood flooring, linen bed coverings and concrete walls.

iletişim

Tasarım ekibimizle, mekanınızın tüm potansiyelini gerçekleştirmek için çalışıyoruz. Mimari, tasarım ve sanat alanlarında yüksek eğitim almış ekibimiz, mekanı global bir anlayışla bütünsel olarak tasarlamaktadır. İster bir odayı, ister tüm evinizi, içeride veya dışarıda yeniden hayal edin, vizyonunuzu hayata geçireceğiz. Bize bilgilerinizi bırakın, tasarımcılarımız 24 saat içinde sizinle iletişime geçecektir.

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
bottom of page