top of page

Geleneksel Yılbaşı Evi

Güncelleme tarihi: 5 Haz 2023


Yılbaşı denilince akla ilk gelen çam ağacıdır. Çam ağacının koyu yeşilini ve çam ormanlarının uçsuz bucaksız derinliğini mekanınıza eklemeye ne dersiniz?


Doğanın güzelliği konseptinin öne çıkan detayları organik formlar ve bazı rustik detaylardır. Bu konseptte doğanın tonları ön plana çıkmaktadır.Kuru dallarla süslenmiş bir masa, keten bir masa örtüsü, ahşap bir masa ve metal objeler bu konsepti en iyi şekilde yansıtacaktır.Mekandaki tüm tonlar yeşil, toprak tonları ve kırmızı tonlardan oluşuyor. Geleneksel yılbaşı konseptine en yakın temalardan biri olan bu temanın öne çıkan özelliği yoğun ahşap kullanımı.Huzurlu bir dağ evi hayal edin.Her şey doğal ve doğanın bir yansıması.Bu yılın öne çıkan hayvanı inek!İnek şeklindeki ağaç süsleri ile mekanınıza sıcak ve huzurlu bir enerji katmanın tam zamanı!Geleneksel yılbaşı teması, malzemelerin doğal haliyle kullanıldığı mütevazı bir akım. Doğadan ilham alan renkleri canlı yeşillerle birlikte kullanabilirsiniz. El işçiliği ahşap işçiliği bu temanın en öne çıkan detaylarından biri.Bu tema için malzemeler: Metallerle birleştirilmiş kuru çiçekler, ağaç kabuğu ve çimen.
Daha fazla bilgi ve güncel paylaşımlar için Therapinterior instagram sayfasını takip edin! @therapinterior etiketini kullanarak önerilerimizle tasarladığınız alanları bize bildirin, görmekten ve paylaşmaktan mutluluk duyarız! Therapinterior'dan hayatınızı iyileştirecek bütünsel tasarım danışmanlığı almak için tıklayın.


Kommentare


bottom of page