top of page

Evinizi Sonbahar İçin Nasıl Dekore Edersiniz?

Güncelleme tarihi: 6 Haz 2023

Sonbahar için dekorasyon, mevsimin en iyi bölümlerinden biridir. Günlük eşyaların birkaçının değişimi ve birkaç mevsimlik ürün eklenmesiyle, uzun, pahalı yatırımlar gerektirmeden, evinizin görünümünü ve hissini anında değiştirecektir. Pek çok eşya kışın ve hatta bazıları yıl boyunca (giriş bölümü ve dekoratif yastıklar) mekana iyi görünüm kazandırır, bu yüzden onları koyduğunuz kadar hızlı indirmeyeceksiniz. İşin püf noktası, yaşam alanlarınızda hepsini bir araya getirmektir.

Sonbahar Dekorasyonuna BaşlarkenEvinize sonbaharı solumanın birçok yolu vardır. İster her köşede su kabaklarıyla denize girmekle ilgileniyor olun, ister nereden başlayacağınızdan emin değilseniz, akılda tutulması gereken birkaç önemli dekorasyon tekniği vardır.  • Günlük eşyaları değiştirin. Mevsimsel dekorun yapışkan veya yalnızca tatil odaklı olması gerekmez. Kara kedi motifleri, balkabağı baskılı havlular ve hindi servis altlığı satın alacak biri değilseniz, sorun değil! Bunun yerine peçeteleriniz veya tabaklarınız gibi öğeleri hardal sarısı, bordo ve kehribar gibi klasik sonbahar tonlarına sahip olanlarla değiştirin.


  • Mevsim çiçekleri ve yeşillikler ekleyin. Başka bir kolay güncelleme mi? Kuru otları (pampa otu veya buğdayı seviyoruz), sonbahar çiçekleri (anneler veya sedum düşünün) veya korunmuş yaprakları dekorunuza ekleyin. Başka bir mevsimsel dokunuş için sonbahar yaprakları veya okaliptüs çelengi ekleyin.


  • Yeniden düzenleyin ve küçük dokunuşlar ekleyin. Bazen, sıradan düzeninizi sallamak, düşmenize yardımcı olabilir. Yan sehpanızı hareket ettirin, en kabarık battaniyelerinizi çıkarın ve dolabınızdan yastıklar atın ve kolayca ulaşabileceğiniz bir sepete koyun. Sıcak renklerdeki daha sıcak çarşaf takımları için günlük nevresim takımınızı değiştirin. Ya da evinizin kokusunu değiştirmek için bir tencere yapmak kadar basit bir şey yapın.Sonbahar dekor seçimlerinizi seçmenize yardımcı olmak için, mükemmel sonbahar evinizi bir araya getirmek için sahip olunması gereken ürünlerimizi topladık. İlham bulup aşağıdan en sevdiğiniz öğeleri satın alarak bir okuma ile iki görevi tamamlayın.
Organik Dokunuşlar Ekleyin

Evinizi balkabağı ve su kabaklarıyla doldurun, ancak görünümü mevsimlik bitkilerle bitirin. Bahçenizi yatırmış olabilirsiniz, ancak sonbaharın bitkisiz bir mevsim olması kesinlikle gerekmez. Dallar, meyvelerle kaplı çelenkler ve saman demetleri, hasat mevsiminde dış mekanı getirmenin yollarından sadece birkaçı. Dışarıda hava daha soğuk olabilir, ancak bu mevsimsel dokunuşlar her şeyi rahat hissettirecek. 

Sonbahar Renklerini ve Desenlerini Kucaklayın

Duvar kağıdı, herhangi bir odaya dramatik bir ifade katabilir, ancak hem kiracılar hem de taahhüt fobileri için uzun zamandır erişilemez durumda. Çıkarılabilir duvar kağıdına girin. Şık bir çözüm olan duvar kağıdı , stilinizi mevsimsel olarak değiştirme esnekliği sağlar ve mekanınızın gerçekten bitmiş gibi görünmesini sağlar.Tüm Mekanı Konforlu Hissettirin

Yastıkları, perdeleri ve battaniyeleri değiştirmek, her mevsim alanınızı yenilemek için harika bir yoldur. Bütün gün rahat koltuklarımızda kıvrılıp kalamayacak olsak da, yerinizi olabildiğince davetkar bir ev zamanınız olduğunda davet edebilirsiniz. Yumuşak örgü örtüler ve pelüş vurgulu yastıklar, evinizi sıcak ve tüylü bir sığınağa dönüştürecek.Masanızı Isıtın

Biraz kişiselleştirme uzun bir yol kat ediyor. Günlük beyaz tabaklarınızı bazı hardal renkli tabaklarla veya en sevdiğiniz ifade kabını sonbahar kupaları için takas etseniz bile, bu küçük değişiklikler fark edilmeyecek. Mükemmel bir masa manzarası ve sofra takımı gibi açık kollarla düşmeyi karşılayan hiçbir şey yoktur.


Bình luận


bottom of page