kuarz_edited.jpg

MEKANINI

DENGELE

TAŞLARIN ENERJİSİYLE

Farklı boyutlarda ve ağırlıklarda kesilen kristal kaya tuzu dinlendirici bir ışıkla mekanınıza ve size şifa enerijisini getirecek!

Bu doğal el yapımı lambalar, negatif iyon yayarlar. Böylece, havanın nötrleşerek temizlenmesini sağlarlar. Tuz  lambası, "Negatif İyon" yayarak iç mekanlardaki hava kalitesini arttırır. Doğal bir negatif iyon jeneratörü olan bu lambalar gerçek anlamda "Havanın Vitamini"dirler.


      Negatif İyonların Faydaları

  • Stres, fiziksel, ruhsal yorgunluk, uykusuzluk, ağrılara iyi gelir.

  • Nezle, migren, astım gibi rahatsızlıklara iyi gelir, akciğerlerin kapasitesini yükseltir.

  • Canlılık, zindelik verir.

  • Bağışıklık sistemini güçlendirir. 

  • Bebek ya da çocukların yanında fiziksel, ruhsal gelişim için temiz hava sağlar.

  • İşte verimi ve konsantrasyonu arttırır. 

Yatak odası, oturma odası mutfak, banyo, ofis gibi tüm mekanlarda farklı, doğal ve aynı zamanda sağlıklı bir ürüne ihtiyacınız varsa, bu tuz lambaları tam size göre!

53150cae7320c9ee095455cf3d1f0cd8.jpg

Metafiziksel özelliklere sahip kristallerin saflarında, birkaçı ametist kadar ünlü veya ayırt edicidir.

Ametist sakin, denge ve barışı teşvik etmek için duygusal, ruhsal ve fiziksel düzlemlerde çalışan meditatif ve sakinleştirici bir taştır. Ayrıca sabırsızlığı ortadan kaldırmak için de kullanılır.


Ametist, entelektüel ve serebral düşünceyi geliştirmeyi amaçlayan göreceli olarak az sayıda değerli taştan biridir.

Psişik güçleri arttırdığı iddia edilen ve duygusal zekayı geliştiren birçok taş var ancak akıl üzerinde belirli olumlu etkileri olan bu taşların sayısı daha nadirdir.

Eşsiz mor renklendirmesi olan çok az sayıda taştan biri olan ametist, yapısı içerisinde bulunan demir ve mineraller ile mekanınıza şifa ve huzur enerjisi katarken muhteşem bir uyum sağlayacaktır.

e559a754ca41ac7bdacd0f8081de5a71.jpg
kuarz_edited.jpg

Sevgi enerjisini çekmek ve tutmakla ünlü pembe kuvars, acı ve hayal kırıklığı,kıskançlık, keder, öfke ve duygusal olumsuz hislerden arınma için kullanılır. Gerçek aşkı bulma için, romantizim ve cinsel enerjinin açığa çıkmasında etkilidir.

Timüs, kalp ve akciğer rahatsızlıklarında, meme kanseri için, genç bir cilt için, dolaşım, kalp, adrenal bez, dalak ve böbrek rahatsızlıkları için, vertigo, astım ve varis tedavisinde önerilir. 

amazonitfon.jpg

İletişim becerilerini artırır, beyin ve sinir sistemini yatıştırır ve optimum sağlığın korunmasına yardımcı olur. Eril ve dişil enerjileri dengeler. Endişe ve korkuyu hafifleterek duygusal travmayı yatıştırır.

 

Sinir sistemi içindeki negatif enerjiyi, ağırlaşmayı ve tıkanıklıkları giderir. 


Amazonit osteoporoz, diş çürüğü, kalsiyum eksikliği ve kalsiyum birikimlerinde faydalıdır. Kas spazmlarını hafifletir.

KAPLAN GÖZÜ.jpg